feng shui, sypialnia, meble, łóżko

10 prostych zasad, żeby sypialnia była prawdziwie Feng Shui

Feng shui

Dobrze zaprojektowana sypialnia Feng Shui oznacza harmonię i relaks, jest miejscem do którego chce się wracać a wychodzi się z niego całkowicie zregenerowanym
Jak osiągnąć taki stan rzeczy?
Wystarczy przestrzeganie 10 prostych zasad z zakresu Feng Shui.

Po pierwsze, bezwzględnie należy traktować sypialnię jako miejsce do odpoczynku a nie oglądania TV czy grania na komputerze.
Jeśli te urządzenia zostaną w sypialni dobra energia Feng Shui zostanie przez nie zniszczona.

Po drugie, wpuszczaj regularnie świeże powietrze do sypialni, pamiętając że zanieczyszczenia nie wpływają pozytywnie na energię Feng Shui. Wbrew pozorom kwiaty wydzielające tlen, nie są tym samym co świeże powietrze i jako takie nie są polecane w sypialni.

Po trzecie, pamiętaj o właściwym oświetleniu, które jest nośnikiem energii w sypialni.

Po czwarte, pomaluj na stonowane kolory swoje ściany, dobrze postrzegane kolory to odcienie ciała ludzkiego; od jasnego różu do czekoladowego.
Właściwe kolory powinny harmonizować ze sobą i z nami w sypialni.

Po piąte, jeśli chcesz zawiesić obrazy w sypialni rozważ, jakiego rodzaju powinny to być obrazy, bo kumulują one sporą część energii Feng Shui.
Takie obrazy powinny nieść ze sobą pozytywne przesłanie, chyba że lubisz czuć się smutnym i smutek wpływa na Ciebie kojąco.

Po szóste, siódme i ósme zachowaj właściwe położenie swojego łóżka. Swobodne dojście do łóżka z dwóch stron, symetria stolików nocnych po obu stronach i ustawienie łóżka nie w jednej linii z drzwiami i oknem.

Po dziewiąte, zamykaj drzwi do sypialni, tak aby pozytywna energia pozostawała tam gdzie śpisz, wpływając dobrze na Ciebie i Twoje relacje.

Po dziesiąte, staraj się nie wprowadzać do sypialni złego humoru i swoich problemów. Twoja energia powinna harmonizować z pozytywną energią wnętrza.

Po zastosowaniu tych zasad Twoja sypialnia powinna stać się miejscem relaksu i spokoju a Ty możesz czuć się w niej dobrze i wstawać co rano z dużą dozą energii na cały dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *