Google+ Google

Materac Mystazja - M&K Foam Koło

mystazja

 Ilość pkt: 82

Na plus: dobre punktowe podparcie, relaksujący wpływ na kręgosłup
Na minus: wysoka cena

Informacja na stronie internetowej producenta:
• Wkład: sprężyna kieszeniowa 7-strefowa obustronnie warstwa lateksu, jednostronnie pianka termoelastyczna masującą
• Twardy materac H3
• Wysokość: 27cm

Nasza opinia:
Materac Mystazja jest stosunkowo drogim materacem jednak jego cena znajduje swoje uzasadnienie. W materacu 140x200 znajduje się 917 sprężyn, pomiędzy którymi umieszczono niższe jak również mniejsze sprężyny, dzięki czemu wzajemnie oddziałują na siebie a każda pracuje osobno. Zastosowanie przez producenta takiego rozwiązania dało dobre podparcie dla kręgosłupa. Tym samym punktowy nacisk sprawił, że nie odczuliśmy wiercenia się osoby leżącej obok i mogliśmy spokojnie przespać całą noc bez „podskakiwania”.
Co ważne, śpiąc samemu odczuwa się taki sam komfort jak śpiąc na materacu z kimś.

Materac jest dwustronny, bardzo wysoki z jednej strony znajduje się płyta leteksowa, natomiast z drugiej pianka termoelastyczna masująca, która dopasowuje się do kształtu ciała. Nam to rozwiązanie przypadło do gustu, gdyż rano budziliśmy się wypoczęci, jednak niektórzy mogą uznać, że ten materac jest ciut za twardy, więc koniecznie przed zakupem trzeba przynajmniej kilka godzin na nim poleżeć.

W momencie zakupu możemy dobrać pokrowiec od podstawowego do ekskluzywnego (wybór jest naprawdę duży), który podwyższy jeszcze standard materaca. Niestety cena bardzo wzrośnie, jednak jeśli ktoś posiada bardziej pokaźny portfel, to na pewno warto.
Pokrowce są zdejmowane z możliwością prania w odpowiedniej temperaturze.

Kto będzie zadowolony: Osoby szukające dobrej jakości materaca nie zważając na cenę