Google+ Google

Materac Hilding Select Thermo

select thermo

 

 

 

Ilość pkt: 80
Na plus: materac reagujący na ciepłotę ciała, 
Na minus: pokrowiec w wersji standardowej nie posiada dodatkowych właściwości

Informacja na stronie internetowej producenta:
- Wkład: pianka wysokoplastyczna, jednostronnie pianka termoelastyczna
- Materac jednostronny
- Wysokość: 20 cm
- Zdejmowany pokrowiec
- 15 lat gwarancji

Nasza ocena:
Materac wykonany jest z pianki wysokoplastycznej w połączeniu z 7 cm pianki termoelastycznej. Pianka termoelastyczna przejmuje ciepło ciała osoby leżącej i dopasowuje się do niego, tworząc wyraźne wgłębienia tylko w miejscach w których ciało ma najwyższą temperaturę. Kręgosłup dobrze układa się, dając możliwość odpoczynku plecom, dzięki równomiernemu rozłożeniu obciążenia. Co ważne, nie pojawił się problem bolącego kręgosłupa, po przespanej nocy. W naszej ocenie sen na tym materacu to duży relaks i odciążenie dla zmęczonych mięśni.
Materac jest jednostronny, nie ma możłiwości przekręcania materaca.

Materac posiada 15letnią gwarancje (5lat pełna gwarancja, po 5 latach gwarancja ograniczona, warto doczytać na stronie producenta).
Materac dostępny jest ze zdejmowanym pokrowcem z możliwością prania w temperaturze 600 C. W wersji podstawowej jest to pokrowiec Cashmere. Przyjemny w dotyku, niestety nie ma on dodatkowych właściwości takich jak bakteriobójcze, czy odprowadzanie nagromadzonej wilgoci. Taki pokrowiec (Medicott Velur) producent udostępnia dopiero za dodatkową dopłatą.

Kto będzie zadowolony: Osoby oczekujące dużego komfortu