Google+ Google

Materac Dual H1 i H3 M&K Koło

dual

 

Ilość pkt: 80
Na plus: sprężystość i elastyczność punktowa, długa żywotność
Na minus: dość wysoka cena

Informacja na stronie internetowej producenta:
- Wkład: lateks H1 i H3
- Wysokość: 19 cm

Nasza ocena:
Materac w całości lateksowy 18 cm jednostronny o dwóch stopniach twardości, zrobiony jako jeden blok. Dolna warstwa to lateks H3, który jest twardszy i zapewnia odpowiednie podparcie, natomiast górna warstwa to lateks H1, zapewniający większą miękkość.
Producentowi udało się osiągnąć zamierzony efekt i w naszej ocenie materac jest wygodny. Charakteryzuje się wysoką sprężystością i elastycznością punktową. Zapewnia dobre dopasowanie do kształtu ciała wywołując mniejszy ucisk, a tym samym relaks dla zmęczonego ciała po ciężkim dniu w pracy.

Materac może nie przypaść do gustu cięższym osobom, które mogą odczuwać efekt zapadania się w nim.
Lateks jest trwały tworzywem, które wyróżnia się długą żywotnością, dlatego nie musimy martwić się o odkształcenia, czy deformacje materaca na przestrzeni upływających lat. Jednak nie każdemu lateks odpowiada i dlatego bezwzględnie należy wypróbować taki materac w sklepie.

Materac wyróżnia szeroka gama pokrowców do wyboru. Przy wyborze pokrowca należy wziąć pod uwagę, że lepszy pokrowiec to również dodatkowy koszt, który podwyższa cenę materaca, ale niezaprzeczalnie podwyższa jego jakość.
Materac jest odpowiedni dla stelaży regulowanych.

Kto będzie zadowolony: Osoby szukające trwałego i wygodnego materaca na wiele lat