Google+ Google

Materac Hilding Select Fine

select fine

 

 

 

Ilość pkt: 78

Na plus: długi okres gwarancji
Na minus: stosunkowo wyska cena

Informacja na stronie internetowej producenta:
• Wkład: sprężyna kieszeniowa 7-strefowa, obustronnie pianka o podwyższonej elastyczności, jednostronnie lateks, jednostronnie pianka termoelastyczna
• Wysokość: 26 cm
• Dwustronny
• 15 lat gwarancji

Nasza ocena:
Select Fine dostępny w wersji soft (średnio twardej) oraz hard (twardy). Bardzo wysoki, bo mierzący, aż 26 cm materac, gdzie komfort snu daje się odczuć już po pierwszej nocy.

Materac jest dwustronny, można przekręcać go w celu przedłużenia jego żywotności, a także na stronę która bardziej nam odpowiada. Do wyboru są bowiem 3 cm warstwa lateksu, albo 3 cm warstwa pianki termoelastycznej. Jedna i druga strona w pełni spełnia swoje zadanie. Ciało odpoczywa, a my budzimy się wypoczęci.
Materac jest 7 strefowy. Jego cechą charakterystyczną jest podział na 7 różnych części, gdzie poszczególne część to inna twardość, która odpowiada za podtrzymywanie właściwych partii ciała.
Na materac z grupy Select przysługuje 15 letnia gwarancja (po 5 latach gwarancja ograniczona, warto doczytać na stronie producenta).
Do wyboru są dwa pokrowce w wersji standardowej Sesity i za dopłatą Medicott Silver. Oba są odpowiednie dla alergików. gdyż powstrzymują pojawianie się grzybów, pleśni i drobnoustrojów. Można je zdjąć i uprać w temperaturze 600C
Kto będzie zadowolony: Osoby poszukujące dobrego i komfortowego materaca