Google+ Google

KATE micro-climate

kate

 

 

Ilość pkt: 92

Na plus: wysoki komfort snu, jakość wykonania, wysoka wytrzymałość, dobra cena
Na minus: niewielka ilość sklepów stacjonarnych

Informacja na stronie internetowej producenta:

- wkład: hipoalergiczne granulki silikonowe
- pokrycie: ekskluzywna bawełna z adamaszku
- wymiary: 50 x 60 cm

Nasza opinia:  
Kiedy zostaliśmy poproszeni o przetestowanie poduszki KATE micro-climate byliśmy sceptyczni, bo obiecywała bardzo dużo, a cena podana przez producenta była naprawdę przystępna.

Poduszka zaskoczyła nas już w momencie jej otrzymania. Opakowanie próżniowe z możliwością przepakowywania w nie poduszki w dowolnym momencie to raczej niezwykła rzecz, nawet jak na ekskluzywne poduszki do spania. Higieniczne i bardzo dobre rozwiązanie.

Jakość wykonania poduszki jest wzorcowa. Materiały użyte do jej produkcji są atestowane i co ważne, są naturalne i hipoalergiczne.
Poduszka nawet po długim okresie użytkowania nie odkształca się, na co wpływ ma wysoka jakość materiałów oraz bardzo dobrej jakości wkład.
Poduszka jest dwustronna, co wpływa na higienę snu.
Zastosowana technologia, znana z krajów zachodnich, takich jak USA czy Niemcy jest dodatkowym plusem i pozwala na wygodny sen w każdej z pozycji snu.
Dystrybutor poduszki obiecuje spokojny sen nawet osobom mającym problemy ze snem. Faktycznie dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz mikroklimatowi, umożliwiającym bardzo dobry komfort oraz odprowadzanie potu, my faktycznie nie odczuliśmy żadnego dyskomfortu rano lub podczas snu.

Poduszka KATE micro-climate jest naturalna a jednocześnie innowacyjna. Zadziwiła nas nie tylko jakością wykonania, ale przede wszystkim tym, że spełniła swoją obietnicę - nie odczuliśmy żadnych bólów głowy, a dzięki systemowi micro-climate głowa w trakcie snu nie pociła się.
Po nocy na tej poduszce wstawaliśmy wypoczęci i zrelaksowani.
To naprawdę niezwykły produkt, godny polecenia.

Kto będzie zadowolony: Wszyscy, którzy cenią komfort i wysoką jakość