Google+ Google

Sztuka w sypialni według Feng Shui

obrazObrazy, obrazki dekoracje i zdjęcia w sypialni są bardzo ważnym elementem kumulującym energię Feng Shui. Nie tylko reprezentują Twój humor, ale przede wszystkim na niego wpływają. Wpływają też na Twoje zdrowie i relację z drugą połową.

Dlatego warto wiedzieć jaki rodzaj sztuki można umieszczać w sypialni.

Przede wszystkim obrazy umieszczone w sypialni powinny być pozytywne w odbiorze, chyba że mamy ochotę czuć się smutnymi.

Obrazy nie powinny być związane z przemocą lub nieprzyjemnymi wspomnieniami. Nie powinny się kojarzyć z żadnymi negatywnymi przeżyciami lub opisywać sytuacji ogólnie uznawanych za nieprzyjemne.
Takie obrazy mogę nawet całkowicie zniszczyć pozytywną energię wytworzoną w sypialni.

Dodatkowo, należy ograniczyć ilość „elementów wody”, a więc nie pozwolić zdominować kolorowi niebieskiemu swojej sypialni, nie nadużywać ilości luster.

Pamiętajmy jednak, że Feng Shui to sztuka harmonii i jako taka powinna być traktowana, dlatego rozwaga w działaniu jest tu tak samo wskazana jak w innych sytuacjach.

Komentarze  

 
0 #1 MIra 2013-06-10 15:09
my mamy sypialnie w kolorze starego drewna i delikatnego fioletu. Bardzo dobrze się czujemy choć póki co niestety nie mamy jeszcze żadnych dekoracji ściennych. Ale może w tym tkwi klucz do naszego dobrego samopoczucia ;)
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież