Google+ Google

Wezgłowie łóżka

Wezgłowie łóżkaKiedy już wybraliśmy pokój, który ma spełniać rolę sypialni, zajmijmy się wyborem najważniejszego w niej mebla, a mianowicie łóżka.
Sklepy oferują nam szeroką gamę łóżek wykonanych z różnego rodzaju materiałów, takich jak: drewno, materiały drewnopodobne, bambus, rattan, metal, a nawet łóżka wodne. Wybierając łóżko pamiętajmy, iż jego wymiary podyktowane powinny być wymiarami naszej sypialni

Dobrze urządzona sypialnia

Dobrze urządzona sypialniaSypialnia to miejsce, w którym odpoczywamy i po dobrze spędzonej nocy czyli po spokojnym i miłym śnie nabieramy co rano nowych sił do zmagania się z naszą codziennością. Dlatego z dużą starannością powinniśmy zadbać o nasz kącik wypoczynkowy.
WIELKOŚĆ SYPIALNI
Z wyliczonych przez specjalistów standardów wynika, iż nasza sypialnia nie powinna być ...

Szafy w sypialni

Szafa w sypialniSypialnia znajdująca się w mieszkaniu posiadającym duży metraż, często połączona jest z niewielką łazienką oraz osobistą garderobą, w której łatwo nam ustawić szafę lub komodę. Mieszkanie o małym metrażu zazwyczaj posiada małą sypialnię, w której funkcję garderoby spełnia szafa, ustawiana przy dużej wolnej ściance lub montowana we wnęce. Szafę gotową do montażu możemy dostać w specjalistycznych sklepach meblowych, albo powierzyć ...

Oświetlenie sypialni

Oświetlenie sypialniAby do naszej sypialni wprowadzić oświetlenie (lampy, kinkiety, oświetlenie centralne – górne) musimy zastanowić się, jaką atmosferę chcemy stworzyć w naszym kąciku sypialnianym i pamiętać o tym, że powinno być ono nastrojowe i łagodne. Odpowiednio zainstalowane oświetlenie, nie tylko pozwala dobrze wszystko widzieć po zapadnięciu zmroku, ale potrafi wprowadzić nas w dobry nastrój i sprzyja odpoczynkowi.

Strona 2 z 2