Google+ Google

Łóżko w tej samej linii co drzwi

drzwi do sypialniTradycyjne Feng Shui mówi otwarcie, że łóżko w jednej linii z drzwiami to tak jak wynoszenie kogoś nogami do przodu, a to jak wszyscy wiedzą nie oznacza niczego dobrego .Feng Shui mówi, że tak ułożone ciało traci energię w nocy a człowiek budzi się słabszy. W Feng Shui drzwi są elementem łączącym energię w różnych pomieszczeniach a dodatkowo są niezbędnym czynnikiem „przepychającym” energię z jednego miejsca w drugie...

Lustro na wprost sypialni, co zrobić?

Wpływ lustra w sypialni na sen jest w Feng Shui bardzo często opisywany i jest on niestety negatywny.
Lustro posądzane jest o odbieranie energii podczas snu a czasem nawet o wprowadzanie do sypialni dodatkowego czynnika negatywnie wpływającego na relacje intymne.
Czasem jednak, szczególnie gdy jesteśmy postawieni już przed faktem istnienia ...

Kwiaty w sypialni według Feng Shui

kwiatyWszyscy kochają kwiaty, za ich piękno, delikatność i intensywny zapach, ale czy Feng Shui poleca, aby zapełniać sypialnię tymi pięknymi roślinami?
Architekci wnętrz polecają różne rodzaje kwiatów, te bardziej pasujące wyglądem lub kolorem do projektowanej sypialni.Jednak czy Feng Shui mówi nam coś o pomieszczeniach przepełnionych kwiatami?

Sztuka w sypialni według Feng Shui

obrazObrazy, obrazki dekoracje i zdjęcia w sypialni są bardzo ważnym elementem kumulującym energię Feng Shui. Nie tylko reprezentują Twój humor, ale przede wszystkim na niego wpływają. Wpływają też na Twoje zdrowie i relację z drugą połową.
Dlatego warto wiedzieć jaki rodzaj sztuki można umieszczać w sypialni.
Przede wszystkim obrazy umieszczone w sypialni powinny być pozytywne w odbiorze...

Pomyłki Feng Shui, czego należy unikać?

bledy feng shuiCzęste błędy Feng Shui mogą bardzo negatywnie wpłynąć nie tylko na Wasz związek, ale też na Wasze codzienne życie.
Oto lista błędów jakich nie powinno się powielać w sypialni.
1. Dużo pracujesz, to zrób biuro w swojej sypialni/NIE
2. Chcesz schudnąć, ćwicz wszędzie, wprowadź do swojej sypialni urządzenia do ćwiczeń/NIE

10 prostych zasad, żeby sypialnia była prawdziwie Feng Shui

feng shuiDobrze zaprojektowana sypialnia Feng Shui oznacza harmonię i relaks, jest miejscem do którego chcę się wracać a wychodzi się z niego całkowicie zregenerowanym
Jak osiągnąć taki stan rzeczy?
Wystarczy przestrzeganie 10 prostych zasad z zakresu Feng Shui. Po pierwsze, bezwzględnie należy traktować sypialnię jako miejsce do odpoczynku a nie oglądania TV...

Strona 1 z 2