Google+ Google

Materac Mystazja - M&K Foam Koło

82Materac Mystazja jest stosunkowo drogim materacem jednak jego cena znajduje swoje uzasadnienie. W materacu 140x200 znajduje się 917 sprężyn, pomiędzy którymi umieszczono niższe jak również mniejsze sprężyny, dzięki czemu wzajemnie oddziałują na siebie a każda pracuje osobno.

Materac Demeter - Janpol

72Demeter jest dostępny w dwóch stopniach twardości h2 i h3 jednak niektóre osoby mogą mieć wrażenie, że jest on zbyt miękki. Materac jest elastyczny, 7- strefowy dopasowuje się do kształtu ciała. Materac ten ma porowatą strukturę i stosunkowo dużo kanalików powietrznych co skutkuje dobrą wentylacją, materac oddycha, a ciało nie odczuwa...

Materac Nyks – Janpol

73Nyks to blok lateksowy, bardzo mocny, stabilny, automatycznie dopasowujący się do ciała, jest bardzo jędrny i jak stwierdziliśmy nie najgorzej zachowuje się względem potliwości. Materac jest 7-strefowy i jeżeli zostanie prawidłowo dobrany do użytkownika to rzeczywiście zapewni stabilniejszą pozycje podczas snu i lepsze podparcie dla kręgosłupa.

Estrella Lux - M&K Foam Koło

73Materac Estrella Lux jest jednym z popularniejszych materacy na rynku. Materac prezentuje ciekawą koherencję między ceną a jakością. Wkład sprężynowy jest obłożny obustronnie lateksem. Jednak mniej punktów podparcia, co jest związane z mniejszą ilością sprężyn może powodować, że materac po pewnym czasie straci swoją sprężystość.

Materac Palmea - M&K Foam Koło

61Materac należący do grupy „twardzieli” dlatego nie każdemu przypadnie do gustu. Płyta kokosu, która została zastosowana do produkcji tego materaca, sprawiła, że materac jest bardzo twardy i nie ma możliwości wyboru stopnia twardości. Niewiele sprężyn (140x200 638 sprężyn), obniża jego sprężystość. Dodatkowo zauważyliśmy, że z czasem kokos...