Google+ Google

Materac Venus Multi Pocket - M&K Foam Koło

78W materacu tym znajduje się więcej sprężyn niż w innym standardowym tego typu, bo aż 1344 sprężyn (140x200), co sprawia, że czuć lepsze podparcie punktowe dla kręgosłupa, jednak zależnie od wagi i przyzwyczajeń odczucia w tej kwestii mogą być różne. Gęstsze rozłożenie sprężyn powoduje, że materac sam w sobie jest bardziej wytrzymały...

Materac Dormeo Clean Comfort

83Ten materac jest jednym z tańszych w ofercie tego producenta, a mimo to jest całkiem dobry, jeśli chodzi o jakość pokrycia i stopień ochrony przed alergenami. Trzeba też przyznać, że nie spodziewaliśmy się zupełnie aż 12-letniej gwarancji.
Jeśli chodzi o wynik testu, to może nie było rewelacji, ale po kilku nocach na tym materacu...

Materac Dormeo Memory 2+12

89Relaksujący wpływ materaca Dormeo Memory 2+12 odczuliśmy na własnej skórze. Już po kilku godzinach spędzonych na tym materacu można było poczuć wyraźne odprężenie kręgosłupa. Elastyczność materaca jest bardzo dobra, jednakże w związku ze swoją wysokością nie jest on przeznaczony dla osób o wadze powyżej 120 kg. 

Materac Dormeo Memory 4+10

86Materac Dormeo Memory 4+10 testowaliśmy z pewną dozą niedowierzania. Ilość informacji i cech wymienionych na stronie producenta jest po prostu imponująca, a co za tym idzie, od razu skłania nas do podejrzeń. Ale po kolei… według producenta, materac ma dość grubą warstwę pianki termoelastycznej, więc dobrze reaguje na wagę i temperaturę ciała

Materac Dormeo Orthopedic

59Materac Dormeo Orthopedic niestety odbiega jakością od innych produktów tej samej firmy. Po testach poprzednich materacy Dormeo spodziewaliśmy się równie dobrego produktu. Pomimo zapewnień producenta ten materac nie dostosowuje się dobrze do sylwetki, co może powodować lekki dyskomfort u osób wrażliwych.