Google+ Google

Materac Rolpak - M&K Foam Koło

59Materac Rolpak to jeden z najtańszych materacy w ofercie M&K Foam. Nie spodziewajmy się cudów za te pieniądze. Sposób wykonania oraz jakość materiałów użytych do produkcji tego materaca jest dobry, ale pomimo tego materac ten nie zapewni nam komfortu spania. Według nas bardzo długo posłuży nam w pokoju gościnnym

Materac Sueno Luksus - M&K Foam Koło

80Materac Sueno Luksus to rzeczywiście materac luksusowy – nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek. Wykonano go z lateksu w technologii Talalay, uzyskując znacznie lepsze parametry w porównaniu ze zwykłym lateksem. Lateks Talalay to materiał niezwykle trwały, który nie ulega deformacji w trakcie użytkowania.

Materac Viskoterm Standard – M&K Foam Koło

63Materac Viskoterm Standard to jeden z prostszych materacy w ofercie M&F Foam Koło. Pianka termoelastyczna w miarę szybko dopasowuje się do kształtu ciała, ale leżąc na tym materacu nie czuliśmy się w pełni zrelaksowani. Wrażenie niedosytu wywarł na nas sposób, w jaki materac uginał się pod ciężarem ciała.

Materac Impuls - Firma Relaks

80Dużą zaletą materaca jest posiadanie 7 stref twardości, co zapewnia odpowiednie podparcie dla każdej części ciała. Rzeczywiście różnica w jakości spania jest widoczna. Nacięcia poprzeczne oraz podłużne wkładu z pianki wysoko-plastycznej mają za zadanie poprawienie komfortu snu i odprowadzanie wilgoci. Rozwiązanie takie jest stosowane przez wielu producentów materacy.

Materac Memo Elastic - Firma Relaks

71Według nas ten materac zapewnia nie najlepsze podparcie dla kręgosłupa, ale za to daje całkiem niezłe dopasowanie do kształtu ciała. Noce spędzone na tym materacu nie odprężyły nas w pełni, ale było całkiem wygodnie. Według producenta materac posiada również właściwości rehabilitacyjne – czego sami sprawdzić nie mogliśmy.