Google+ Google

KATE micro-climate

92Kiedy zostaliśmy poproszeni o przetestowanie poduszki KATE micro-climate byliśmy sceptyczni, bo obiecywała bardzo dużo, a cena podana przez producenta była naprawdę przystępna. Poduszka zaskoczyła nas już w momencie jej otrzymania. Opakowanie próżniowe z możliwością przepakowywania w nie poduszki w dowolnym momencie to raczej niezwykła...

Poduszka Antystres AMW

68Poduszka wykonana solidnie, z dobrą ochroną antyalergiczną. Klasyczny wygląd i wielkość to propozycja dla osób lubiących tradycyjną pościel. Poduszka jest dobrze wykonana. Wkład z kulek poliestrowych Amball na początku jest bardzo wygodny i posiada bardzo dobrą sprężystość, dzięki czemu poduszka jest wygodna w użytkowaniu.

 

Poduszka Holofil Allerban AMW

70Poduszka wykonana solidnie, z dobrą ochroną antyalergiczną dzięki zastosowanemu środkowi przeciwdziałającemu rozwojowi roztoczy, grzybów i bakterii. Klasyczny wygląd i wielkość to propozycja dla osób lubiących tradycyjną pościel. Wkład i sama poduszka na pierwszy rzut oka sprawiają bardzo pozytywne wrażenie.

Poduszka Latex Ideal Hilding

86Poduszka o kształcie tradycyjnym, bardzo wygodna, a pokrowiec przyjemny w dotyku. Niewątpliwie dobra jakościowo zarówno pod względem użytych materiałów jak i wykonania. Propozycja dla osób ceniących jakość i wygodę. Kształt poduszki właściwie podpiera głowę, a mięśnie szyi po kilkugodzinnym śnie są zrelaksowane i nie odczuwaliśmy

Poduszka Visco Standard Hilding

70Poduszka Visco Standard to dobrej jakości propozycja dla osób ceniących wygodę, ale niekoniecznie poszukujących nadmiernego komfortu. Kształt poduszki wraz z dostosowującą się pod wpływem ciepła pianką termoelastyczną, wyprodukowaną na bazie wiskozy, jest korzystny zarówno dla osób śpiących na plecach jak i na boku. 

Strona 1 z 3