Google+ Google

Poduszka lateksowa Janpol

68Poduszka o kształcie tradycyjnym, dość wygodna, pokrowiec zbyt cienki, ale przyjemny w dotyku. Wykonana dobrze i wyglądająca na wytrzymałą. Producent nie przewidział innych pokrowców do tej poduszki, co jest pewnym mankamentem w stosunku do innych firm. Nasze mieszane uczucia budzi cyrkulacja powietrza w poduszce. 

Poduszka profilowana z pianki Visco-Elastic Janpol

67Poduszka o kształcie dopasowanym do kształtu szyi i głowy, dość wygodna, pokrowiec zbyt cienki, ale przyjemny w dotyku. Wyglądająca na wytrzymałą. Producent nie przewidział innych pokrowców do tej poduszki, co jest pewnym mankamentem w stosunku do innych firm. Podparcie kręgów szyjnych w normie.

Poduszka Ergonomic M&K Koło

70Ta poduszka jest propozycją w umiarkowanej cenie i tak też można ją ocenić. Dobrej jakości lateks posiadający certyfikat EKO-TEX Standard 100, struktura utrudniająca rozwój bakterii i grzybów oraz punktowe podparcie głowy to główne atuty tej poduszki. Spodziewaliśmy się trochę lepszej cyrkulacji, ale lateks sam w sobie często jest przyczyną pocenia się ciała.

Poduszka Formosa M&K Koło

67Ciekawy pomysł wyjmowanej dolnej płyty pianki poliuretanowej pozwala na regulację wysokości. Sama pianka jest dobrej jakości, chociaż mamy niewielkie zastrzeżenia do jej wytrzymałości. Jednak możliwość wymiany i różne rodzaje poszewek (również te grubsze) pozwalają optymistycznie spojrzeć na długość korzystania z tej poduszki.

Poduszka profilowana Talalay M&K Koło

77To jedna z lepszych poduszek jeśli chodzi o komfort użytkowania oraz wygodę spania. Bardzo dobrej jakości lateks, wykonany w specjalnej technologii Talalay, umożliwia właściwy rozkład ciężaru głowy na poduszce, przez co nawet po kilku godzinach spania, mięśnie szyjne są zrelaksowane i wypoczęte.