Google+ Google

Kupiłeś materac, teraz musisz zamówić dostawę

dostawaJeśli już wybrałeś właściwy dla siebie materac, musisz zorganizować jego dostawę.
A co jeśli kupujesz też łóżko czy stelaż.
Rozważ zakup i dostawę z jednego sklepu.
Negocjuj. Niektóre firmy przy zakupie materaca i stelaża zaproponują Ci dostawę gratis. No ale co dalej, zamawiając dostawę materaca musisz rozważyć kilka ważnych kwestii

Materace używane, czy w ogóle warto?

materace uzywaneMaterac to zazwyczaj duży wydatek z naszego budżetu.
Nic w tym więc dziwnego, że chcemy taki wydatek zminimalizować.
Wiele osób zastanawia się nad kupnem używanego, ale jeszcze w dobrym stanie, materaca.
Myślimy też o tym, żeby używany materac zostawić dla gości lub dać młodszemu dziecku, bo starsze już z niego wyrosło.

Materace FAQ

materacJako specjaliści od snu często jesteśmy pytani o te same rzeczy, dotyczące na przykład materacy, dlatego postanowiliśmy udzielić wszystkim naszym Użytkownikom odpowiedzi na kilka z nich, na łamach naszego portalu.
1. Czy i kiedy potrzebuję nowego materaca?
Jest kilka rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę chcąc zmienić stary materac na nowy:

Jak kupić dobrej jakości sofę?

sofaJeśli masz znajomych, którzy do Ciebie przyjeżdżają i potrzebujesz ich czasem gdzieś położyć spać możesz kupić sofę. Nie chciałbyś jednak, aby wstając rano bolał ich kręgosłup czy mieli pretensję do Ciebie o komfort snu. W dzisiejszych czasach dobrej jakości sofa na jedną czy dwie noce z powodzeniem może zastąpić regularne łóżko. Zanim zaczniesz poszukiwania zmierz na jaką wielkość sofy możesz sobie pozwolić.

Przedłuż życie swojego materaca

materacGwarancja producenta zazwyczaj obejmuje 1-2 lata użytkowania Twojego materaca, ale co dalej? Po tym czasie producent już nie naprawi ani nie wymieni zakupionego materaca. Jak sprawić, aby Twój materac wytrzymał w dobrej kondycji znacznie dłużej? Oczywiście najpierw musisz kupić dobrej jakości materac, bo niewytrzymały materac, ze słabszej jakości materiałów, może po prostu nie dotrzymać nawet do 2 lat.

Jak stwierdzić, że materac należy wymienić

materacWbrew obiegowym opiniom, to materac a nie telewizor czy dvd jest najważniejszym meblem w Twoim domu. Żaden inny mebel nie jest częściej i dłużej używany przez Ciebie. 1/3 naszego życia spędzamy śpiąc. Jeśli więc odczuwasz dyskomfort, Twój materac nosi wyraźne ślady użytkowania, skrzypi czy piszczy zastanów się czy to nie jest już pora na zmianę materaca. Niewygodny materac może być przyczyną złego humoru, niewyspania czy bólów kręgosłupa czy głowy.