Jak spać

Jak spać

Jak spać zdrowo, jak się wyspać, jak spać spokojnie to pytania, na które staramy się odpowiedzieć zamieszczając porady specjalistów na naszym portalu.

Dlaczego to robimy?

Pytanie jak spać zdrowo nurtuje wiele osób. Każdy niewyspany człowiek jest bardziej podatny na wszelkiego rodzaju humory czy złe samopoczucie. A my chcielibyśmy, żeby wszyscy się uśmiechali, byli dla siebie mili, bo w końcu i nas to dotyka humor innych.
Portal SenToZdrowie stworzyliśmy właśnie w tym celu, żeby pomóc wszystkim ludziom, którzy mają problemy ze snem.

Jesteśmy tutaj, aby doradzać jaki materac kupić, czy jaka poduszka do spania jest najlepsza, po prostu we wszelkich sprawach związanych ze zdrowym snem.
Odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące zdrowego snu. Nasze doświadczenie i rady sprawią, że sen będzie źródłem przyjemności i satysfakcji.


Zasady zdrowego snu

Pozycje wspomagające lepszy sen

sen, kobieta, pozycja na wznak
https://images.pexels.com

Spokojny i lepszy sen to jeden z warunków naszego zdrowia. Jeżeli twój sen jest niespokojny, często podczas niego się wybudzasz, na początek zmień i wybierz jedną z niżej podanych pozycji dla siebie, która zapewne przyczyni się do spokojniejszego i lepszego twojego snu.
– NA WZNAK
To pozycja najbardziej odpowiednia głównie dla osób posiadających zdrowy kręgosłup. …


Materace

Jak kupować materace

kobieta, sklep, materac
https://images.pexels.com

Decydując się na kupno materaca, który ma nam zapewnić odpowiedni wypoczynek, relaks i komfort snu, powinniśmy poświęcić mu nieco więcej uwagi. Nim wybierzemy się do sklepu musimy ustalić, jak wiele funkcji ma spełniać materac i jakie wymiary nam odpowiadają. Pamietajmy, że dla osoby dorosłej materac powinien być dłuższy o około 20 cm od jej wzrostu, a szerokość co najmniej 70 cm dla jednej osoby. 


Poduszki

Poduszka ortopedyczna – jaka i dla kogo?

śpiąca kobieta
https://cdn.pixabay.com

Problemy ze snem, trudności w zasypianiu w każdej pozycji, ucisk na szyję, budzenie się z bólem pleców lub szyi, sztywność ramion lub całego ciała i wieczne niewyspanie to wszystko może skłaniać do zastanowienia się nie tylko nad rodzajem materaca, na którym śpimy, ale także nad zmianą poduszki. W takiej sytuacji warto rozważyć wymianę i zakup nowej specjalnie dobranej poduszki – poduszki ortopedycznej.


Stelaże

Popraw komfort swojego snu, kup stelaż

łóżko, stelaż, sypialnia
https://images.pexels.com

Komfort snu ma wpływ na nasz cały dzień, a biorąc pod uwagę, że przesypiamy 1/3 całego życia, dobry i spokojny sen wpływa bezpośrednio na nasze życie. Dlatego należy zadbać, aby jakość naszego snu była jak najlepsza. Wpływ na nasz sen ma zarówno to w jaki sposób spędzimy nasz dzień, ale również a może przede wszystkim to w jaki sposób się do niego ułożymy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *