78

Materac Dejmos – Janpol

Testy materacy

78Materac Dejmos oceniliśmy na 78 punktów. Do zalet tego materaca można zaliczyć właściwą reakcję na ciepło i dobre dopasowywanie się do kształtu ciała. Umożliwia to dobry, niemal komfortowy nocny wypoczynek. W wersji standardowej materac ten ma pokrowiec lato/zima wykonany z tkaniny frotte z tym, że strona „lato” pikowana jest bawełną

janpol - dejmos

Ilość pkt: 78
Na plus: wysoka jakość wypełnienia materaca
Na minus: pokrowiec w wersji standardowej nie jest polecany dla alergików

Informacja na podstawie strony internetowej producenta:

– wypełnienie: 6 cm pianki termoelastycznej w 2 blokach + 6 cm pianki wysoko-elastycznej
– pokrycie frotte, pikowane bawełną z jednej strony i wełną owczą z drugiej strony
– gwarancja 2 lata
– komplet uchwytów po obu stronach materaca
– za dopłatą można zamówić pokrowiec nadający się do prania

Nasza opinia:
Materac Dejmos oceniliśmy na 78 punktów. Do zalet tego materaca można zaliczyć właściwą reakcję na ciepło i dobre dopasowywanie się do kształtu ciała. Umożliwia to dobry, niemal komfortowy nocny wypoczynek.

W wersji standardowej materac ten ma pokrowiec lato/zima wykonany z tkaniny frotte z tym, że strona „lato” pikowana jest bawełną a strona „zima” owczą wełną. Bawełna zapewni nam dobrą wentylację latem, owcza wełna zaś da ciepło zimą. Niestety pokrowiec ten nie nadaje się do prania, więc nie polecamy go osobom cierpiącym na alergie.

Producent umożliwia nam zakup tego materaca w zwykłym pokrowcu frotte, nadającym się do prania, ale dostajemy wtedy materac z uboższym pokrowcem.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zmiany standardowego pokrowca materaca na pokrowiec typu: aloe vera, stressfree, seacell, medicott silverguard czy coolmax, który nadaje się do prania. Pokrowce te nie mają już stron lato/zima.

Materac wykonany jest z dobrych jakościowo materiałów i oferowany jest w przystępnej cenie.

Kto będzie zadowolony: osoby, które cenią sobie komfort i jednocześnie nie mają problemów zdrowotnych na tle alergicznym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *