66

Materac Eol dla dzieci – Janpol

Testy materacy dla dzieci

66Materac dla dzieci Eol to materac z pianki poliuretanowej obłożonej dwustronnie płytą kokosową. Nadaje się także dla dzieci bardzo małych, już od pierwszych dni życia. Co bardzo ważne, posiada pozytywną opinię Instytutu Zdrowia Matki i Dziecka. Materac ten jest bardzo twardym materacem i nie mamy tu wyboru stopnia twardości.

Ilość pkt: 66
Na plus: konkurencyjna cena, pozytywna opinia Instytutu Zdrowia Matki i Dziecka
Na minus: twardy

Informacje na podstawie strony internetowej producenta:

– wypełnienie: 8 cm pianki poliuretanowej + 2 cm płyty kokosowej z obu stron
– pokrycie: dzianina jersey pikowana ociepliną, nadająca się do prania
– gwarancja 2 lata
– bardzo twardy

Nasza opinia:
Materac dla dzieci Eol to materac z pianki poliuretanowej obłożonej dwustronnie płytą kokosową. Nadaje dla dzieci bardzo małych, już od pierwszych dni życia. Co bardzo ważne, posiada pozytywną opinię Instytutu Zdrowia Matki i Dziecka. Materac ten jest bardzo twardym materacem i nie mamy tu wyboru stopnia twardości.

Płyta kokosowa to materiał w 100% naturalny, ekologiczny i dzięki temu odpowiedni dla małych dzieci, niemniej jednak jak każdy orzech może uczulać, dlatego zalecamy ostrożność w wyborze takiego materaca dla dziecka alergicznego.

Pokrowiec frotte możemy prać w temperaturze do 60 stopni. To duża zaleta – wszyscy doświadczeni rodzice na pewno się z tym zgodzą. Eol to materac dobry jakościowo, starannie wykonany.

Kto będzie zadowolony: dzieci, które są przyzwyczajone do średnio lub twardego posłania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *