junior

Nowe testy materacy Hevea

Aktualności

junior
materac junior
Z przyjemnością informujemy, że już niedługo ukażą się nowe testy materacy.
Pierwsze będą testowane 2 materace firmy HEVEA; Junior oraz Body Comfort Visco Lateks.
Spróbujemy stawić czoła bardzo stanowczym stwierdzeniom producenta na ich temat.
Jak podaje producent materac HEVEA Junior jest „idealny dla rodziców, którzy chcą dbać o właściwy rozwój dziecka także po okresie łóżeczkowym”.

Chcielibyśmy przetestować ten materac nie tylko pod kątem jakości wykonania i wyglądu, ale również biorąc pod uwagę częste problemy dzieci dotyczące nie do końca wygodnej pozycji a co za tym idzie bólów pleców. Dlatego zamierzamy przetestować ten materac wraz ze stelażem, który stanowi dopełnienie sypialnej wygody.

Jeśli chodzi o materac Materac Body Comfort Visco Lateks to jak podaje producent „znany i ceniony przez klientów i niezależnych expertów materac dostał w 2012 roku nową warstwę pianki VISCO/LATEX – połączenie trwałości i właściwości antyalergicznych lateksu z unikalnymi możliwościami dopasowywania się do ciała użytkownika znanymi z pianek typu VISCO”.

Faktycznie materac Body Comfort Visco Lateks to materac z górnej półki i obecnie „oczko w głowie” producenta, dlatego sprawdzimy jakość i wygodę, ale również spróbujemy wyciągnąć więcej z możliwości tego materaca.
Testowaliśmy materace tej firmy kilka lat temu i chętnie zweryfikujemy teraz, jak po kilku latach obecności na rynku, wygląda jakość produktów firmy HEVEA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *