wykresy

Testy

Bez kategorii

wykresyW związku z licznymi e-mailami od naszych internautów postanowiliśmy przeredagować dział testów, aby był on jeszcze bardziej przejrzysty. Nasze testy materacy zyskały bardzo duże uznanie. W związku z tym będziemy testować dla Państwa coraz to nowsze produkty, a wyniki zamieścimy oczywiście w tym dziale.
Cieszymy się, że nasza praca przynosi Państwu wymierne korzyści w postaci rzetelnych informacji.

Zanim podejmą Państwo decyzję o zakupie materaca, bądź poduszki warto zapoznać się z wynikami naszych testów.
Oprócz materacy dla dorosłych weryfikowaliśmy również modele przeznaczone dla dzieci oraz poduszki do spania.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje, jak również naszą opinię dotyczącą weryfikowanych produktów.

Dla przejrzystości prezentowanych wyników przy każdym artykule zamieściliśmy ikonkę z łączną ilością punktów uzyskanych podczas naszych testów.
Mamy nadzieję, że zebrane informacje okażą się przydatne przy podejmowaniu tak ważnej decyzji, jaką jest zakup odpowiedniego materaca.

Jeśli interesują Cię wystawione przez nas oceny MATERACY w poszczególnych kategoriach, zapraszamy do zapoznania się z wynikami w formie TABELI W PDF

Jeśli interesują Cię wystawione przez nas oceny PODUSZEK w poszczególnych kategoriach, zapraszamy do zapoznania się z wynikami w formie TABELI W PDF

Prosimy pamiętać, że opinie przedstawione w testach materacy są naszymi subiektywnymi opiniami i każdy użytkownik może mieć inne odczucia w stosunku do wybranego materaca czy poduszki. Dlatego najlepszą metodą weryfikacji jakości czy komfortu jest kilkudniowy test przeprowadzony przez każdego użytkownika we własnej sypialni.

 

dla doroslych

Jeśli planujesz zakup materaca dla siebie lub innej osoby dorosłej, zapoznaj się z wynikami testów materacy przeznaczonych dla osób dorosłych. Decyzję o zakupie poprzedź wypróbowaniem materaca w sklepie – musisz mieć pewność, że będzie dla Ciebie wygodny.

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z WYNIKAMI TESTÓW


 

dla dzieciJeżeli planujesz zakup materaca dla dziecka – przeanalizuj wyniki testowanych przez nas modeli. Jeśli zdecydujesz się na zakup, pojedź z dzieckiem do sklepu w cepu sprawdzenia, czy dziecku będzie na nim wygodnie. Pamiętaj, że to właśnie od materaca w największym stopniu zależy dobry sen Twojego dziecka.

ZAPOZNAJ SIĘ Z WYNIKAMI TESTÓW


 

poduszkaJuż dawno minęły czasy, kiedy to do wyboru mieliśmy jedynie poduszki puchowe i z pierza, a i tak kupowaliśmy te, które po prostu można było dostać w sklepie. Tamte czasy na szczęście już minęły i wspominamy je z uśmiechem. Dziś sytuacja wygląda inaczej, jednak pod jednym względem nieco podobnie. Pod jakim? Nie jest łatwo kupić poduszkę, dlatego że wybór jest ogromny i ciężko podjąć decyzję!
ZAPOZNAJ SIĘ Z WYNIKAMI TESTÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *