piżama, kobieta, sen

W czym spać?

W łóżku

Sen jest bardzo ważnym elementem naszego życia. Aby dobrze wykorzystać czas snu nie wystarczy dobry materac, odpowiedni stelaż i ciepła kołdra. Warto również zadbać o to w czym śpimy. W obecnej chwili mamy cały wachlarz możliwości, wszystko zależy od naszych preferencji; od tego co nam się podoba a co nie, czy stawiamy na komfort i wygodę czy na seksowny wygląd oraz oczywiście od tego czy jesteśmy kobietą czy mężczyzną.

Jak to zwykle bywa panie mają większe możliwości wyboru:

– długie lub krótkie koszule nocne z krótkim lub długim rękawem lub na ramiączkach

– piżamy dwuczęściowe z długim rękawem i długimi spodniami, zapinane na guziki bądź zakładane przez głowę

– piżamy dwuczęściowe z krótkim rękawem i krótkimi spodenkami typu “bokserki”

– piżamy dwuczęściowe na ramiączkach i krótkimi spodenkami typu “bokserki”

– seksowne koszulki nocne na ramiączkach i małymi figami.

Oczywiście gdyby przeprowadzić ankietę wśród pań to zapewne ile kobiet byśmy spytali tyle byłoby różnych odpowiedzi na pytanie: “w czym śpisz?”.  Wszystko zależy również od pory roku, od tego z kim śpimy i jaki mamy temperament. I tak kobiety, którym jest wiecznie zimno na noc ubierają się w ciepłe piżamy lub nawet dresy do spania a na stopy wciągają skarpety. Natomaist panie, które mają gorące temperamenty zazwyczaj wybierają koszulki z krótkim rękawem i bokserki lub w wersji bardziej odważnej – koronkowe zestawy koszulek z małymi figami. Panie w wieku bardziej dojrzałym zazwyczaj wybierają koszule nocne z długim lub krótkim rękawem.

Natomiast jeśli chodzi o strój nocny dla panów to mamy do wyboru:

– piżamy dwuczęściowe z długim rękawem i długimi spodniami, zapinane na guziki lub wkładane przez głowę

– piżamy dwuczęściowe z krótkim rękawem i spodenkami typu “bokserki”.

Bardzo wielu mężczyzn śpi w samych bokserkach bądź slipkach, ewentualnie w zestawie z koszulkami.

Warto również wspomnieć o zwolennikach stroju Adama i Ewy, czyli tych wszystkich osobach, które cenią sobie komfort, wygodę oraz wolność i dlatego śpią nago.

Niezależnie od tego czy jesteśmy kobietą czy mężczyzną wybierając piżamę lub inny dowolny strój do spania pamiętajmy by tkanina, z którego został on wykonany była w 100% naturalna! Najlepszym materiałem do tego typu ubrań jest bawełna, gdyż oprócz tego, że jest miła i przyjemna w dotyku to nie powoduje pocenia się bo przepuszcza powietrze. Nie ma nic gorszego niż sztuczny materiał, który będzie się elektryzował, i który nie będzie dostatecznie komfortowy dla naszego nocnego wypoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *