Wizytówka

Dobre firmy - katalog

 

Magmars Pillows

Magmars Pillows to firma produkująca od kilkunastu już lat ekskluzywne poduszki, kołdry i pościel. Jesteśmy obecni na rynku krajowym i zagranicznym. Markę swoja zawdzięczamy głównie ciężkiej pracy i ogromnemu wysiłkowi jaki jest włorzony w każdy, nawet najmniejszy artykuł. Oferujemy tekstylia wykonane z najwyższej jakości materialów.

Oferta

Firma Magmars Pillows zajmuje się produkcją i sprzedażą artykułów tekstylnych takich jak: poduszki, pościel, kołdry, prześcieradła, narzuty. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkty były najwyższej jakości. Staramy się, żeby w naszej ofercie były wyłącznie najnowsze kolekcje, wzory jak również modele, gdyż na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów.

Produkty

produkt1

 

Anti-Allergy Pillow

Doskonała dla alergików oraz tych, którzy chcą mieć zdrowy i spokojny sen. Naturalne właściwości sprawiają, że poduszka jest antybakteryjna oraz odporna na działanie pleśni, bakterii i roztoczy kurzu. Wentylacja i świeżość zapewniona, dzięki unikalnym pionowym kanalikom wentylacyjnym. 

 


produkt2

Silent night latex

Ekskluzywna, poduszka lateksowa Silent night latex, dostosuje do kształtu ciała i każdego ruchu. Łagodzi napięcia mięśni w czasie snu idealnie dopasowując się do kształtu ciała i rozkładając równomiernie jego nacisk. Pionowe kanaliki powietrzne, umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza.

 


produkty3

Comfort Dreams

Poduszka z pianki Termoelastycznej, reaguje na ciepło i nacisk, dzięki czemu lepiej dostosowuje się do kształtu głowy i idealnie podpiera kręgosłup w okolicy stawów szyjnych. Odpowiedni kształt zapewnia doskonałe ułożenie głowy, oraz odcinka szyjnego kręgosłupa.

 

 

Nasza opinia

Poduszki tej firmy są wykonane z dużą dbałością o szczegóły, materiały używane przez producenta jakością nie odbiegają od najlepszych na rynku. Jakość jest znacząco lepsza od porównywalnych cenowo poduszek innych firm na rynku polskim. Poduszki są zaprojektowane w taki sposób, aby ułożenie głowy oraz kręgosłupa było odpowiednie i żeby wstając nie występowały bóle górnej części kręgosłupa.
Zdecydowanie polecamy te poduszki. Jakość i dobra cena to kluczowe elementy wyróżniające tego producenta.

logo

 

Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Ulica: Lechicka 24
Kod pocztowy: 61-619
Adres strony www: www.magmars.pillows.pl
Zasięg działania: Ogólnopolski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *