Google+ Google

Powiedz mi jak śpicie, a powiem Wam jak wygląda Wasz związek

jak spiecieWedług najnowszych badań, to w jaki sposób śpimy razem z partnerem/ką w łóżku mówi dużo o naszym życiu, naszym związku.

Jeśli śpimy:

Bardzo blisko siebie, a nasze ciała są splecione jak ciała świeżo upieczonych kochanków, oznacza to, że nasza miłość jest wciąż gorąca a pożądanie między nami nie wygasło.

Jeśli oboje leżymy na boku, mężczyzna obejmując ukochaną, przodem do kobiety, kobieta tyłem do niego oznacza to dobre relacje w związku i komfortowy układ między nimi i dobre samopoczucie na co dzień.

Oboje śpiący na plecach obok siebie oznacza raczej walkę ze sobą, brak zaufania niż dobry związek.

Partnerzy śpiący na brzuchu to związek pełen emocji, burzliwy, często gwałtowny. Obie strony chcą mieć władzę w związku i decydujące zdanie w każdej kwestii.

Śpiąc odwróceni do siebie plecami partnerzy dogadują się świetnie, wzajemnie sobie ufając, choć ceniąc swoją niezależność i odmienność.

Jedna osoba śpiąca na plecach a druga na boku pomimo różnic charakterologicznych oboje łączą wspólne zainteresowania. Partner śpiący na plecach jest często wspierany przez osobę śpiącą na boku.

Jedna osoba śpiąca na plecach, druga na brzuchu może oznaczać związek pełen komplikacji, różne zainteresowania śpiących ze sobą osób a ponadto często osoba śpiąca na brzuchu może manipulować partnerem śpiącym na plecach

Jeden partner na brzuchu, drugi na boku – pomimo tego, że osoba śpiąca na brzuchu ma zadatki na dyktatora może oznaczać dobry związek, gdyż partnerowi leżącemu na boku to odpowiada.

Komentarze  

 
0 #2 Joanna 2012-11-29 23:19
Myślę, że możliwe jest że pozycje snu mają wpływ na związek albo może raczej są odzwierciedleni em tego co w nim jest
Cytować
 
 
0 #1 mirka 2012-11-12 08:03
mąż śpi na brzuchu, ja na boku, ale chyba nie ma w naszym związku dyktatora ;-) albo może tego nie zauważam :-)
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież