Google+ Google

Kupiłeś materac, teraz musisz zamówić dostawę

Jeśli już wybrałeś właściwy dla siebie materac, musisz zorganizować jego dostawę.

A co jeśli kupujesz też łóżko czy stelaż.
Rozważ zakup i dostawę z jednego sklepu.
Negocjuj. Niektóre firmy przy zakupie materaca i stelaża zaproponują Ci dostawę gratis.

No ale co dalej, zamawiając dostawę materaca musisz rozważyć kilka ważnych kwestii, sprawdzając przy tym co proponują firmy dowozowe.

Wybierając datę dostawy upewnij się, że będziesz wtedy w domu. Jeśli coś Ci później wypadnie, powiadom jak najszybciej dostawcę, żeby mógł przechować w bezpiecznych warunkach w magazynie Twój materac. 

Możesz też zamówić dostawę w określonych godzinach, np. porannych czy wieczornych. Dzięki temu nie będziesz musiał brać dnia wolnego w pracy.

Jeśli mieszkasz w bloku, na piętrze dowiedz się od dostawcy czy zakupiony materac zostanie Ci dostarczony „pod drzwi” czy też do środka Twojego mieszkania. Materac czy stelaż/łóżko zazwyczaj są ciężkie w przenoszeniu i sam możesz nie dać rady wnieść ich do domu. Nie próbuj sam wnosić materaca, bo nie tylko możesz zniszczyć sam materac, ale możesz się zranić lub przedźwigać. W takiej sytuacji zapewnij sobie pomoc drugiej osoby.

Jeśli to możliwe poproś tę osobę również o pomoc w rozpakowaniu materaca i jego ułożeniu na łóżku.

 

Komentarze  

 
0 #2 profile 2018-10-31 16:34
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Cytować
 
 
0 #1 Aneta 2013-03-11 11:54
ja zawsze szukam darmowego transportu, nie mogę powiedzieć, że jest to główne kryterium wyboru danego przedmiotu ale na pewno jedno z ważniejszych. W obecnych czasach firmy prześcigają się w cenach więc dlaczego przepłacać? Zawsze te pare złotych można przeznaczyć na inny cel.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież