Google+ Google

Materac Hevea Body Comfort Visco Lateks

85Śpiąc na Body Comfort Visco Lateks po stronie visco można zauważyć dużą wygodę i praktycznie całkowitą eliminację ucisków miejscowych. Dzięki właściwościom pianki kręgosłup ma równomierne podparcie, co uwalnia od bólów kręgosłupa również w części lędźwiowej. Nie zauważyliśmy żadnego dyskomfortu po przespanej nocy na stronie visco.

Materac Hilding Select Fine

78Select Fine dostępny w wersji soft (średnio twardej) oraz hard (twardy). Bardzo wysoki, bo mierzący, aż 26 cm materac, gdzie komfort snu daje się odczuć już po pierwszej nocy. Materac jest dwustronny, można przekręcać go w celu przedłużenia jego żywotności, a także na stronę która bardziej nam odpowiada. 

Materac Hilding Original Multi

77Original Multi to materac kieszeniowy z multisprężyną. Zastosowano tutaj zwiększoną ilość małych sprężynek, na 1 m2 przypada 508m2 sprężyn oraz zróżnicowano średnicę poszczególnych sprężyn, aby w pełni odpowiadały materacowi siedmiostrefowemu. Rzeczywiście można odczuć komfort spania. 

Materac Dual H1 i H3 M&K Koło

80Materac w całości lateksowy 18 cm jednostronny o dwóch stopniach twardości, zrobiony jako jeden blok. Dolna warstwa to lateks H3, który jest twardszy i zapewnia odpowiednie podparcie, natomiast górna warstwa to lateks H1, zapewniający większą miękkość. 
Producentowi udało się osiągnąć zamierzony efekt i w naszej ocenie materac jest wygodny.

Materac Janpol Kronos

64Kronos jest materacem bonnellowym, obłożonym dwustronnie 2 cm płytą kokosową. Ze względu na swój wkład materac jest bardzo twardy. Jeżeli będzie to zakup dla pary, to koniecznie lżejsza osoba musi poleżeć na nim w sklepie, gdyż może okazać się dla niej dość twardy. W naszej ocenie materac jest najodpowiedniejszy dla osób, które lubią bardzo twarde materace...

Strona 1 z 9