Google+ Google

Materac Baby Dream – Relaks

70Materac Baby Dream to połączenie maty kokosowej oraz pianki wysokoplastycznej, dzięki temu posiada dwa stopnie twardości od strony maty kokosowej twardszą, natomiast od strony pianki wysokoplastycznej średnio-twardą. Jednak jak wielokrotnie pisaliśmy kokos to orzech, a orzechy czasem uczulają.

Materac Baby Hypoallergic - Hilding

83Materac z atestowanej pianki wysokoplastycznej faktycznie dostosowuje się do kształtu ciała dziecka, jednak z czasem zauważyliśmy delikatne odkształcenia. Pomimo niskiej ceny byliśmy zdziwieni dobrą jakością użytych materiałów oraz wygodą materaca. Jako, że producent jest renomowany możemy zaufać jakości a grubość i mięsistość materaca...

Materac Dormeo Memory 2+12 dla dzieci

87Materac ma wypełnienie z pianki termoelastycznej, więc reaguje na temperaturę i dopasowuje się do kształtu ciała. Biorąc pod uwagę styl spania większości dzieci, to znaczy częste zmiany pozycji snu w trakcie nocy, ten materac dobrze spełnia swoją rolę, pomagając dziecku układać się wygodnie i zasypiać na nowo.

Materac Krzyś - Hevea

88Materac nadający się do użytkowania przez dzieci, praktycznie od pierwszych dni po narodzeniu (strona twarda) do wieku kilku lat, kiedy z niego wyrosną. Jakość wykonania oraz jakość użytych materiałów są na bardzo dobrym poziomie, producent zadbał również o nowoczesny i przyjemny wygląd pokrowców materaca.

 

Materac Eol dla dzieci – Janpol

66Materac dla dzieci Eol to materac z pianki poliuretanowej obłożonej dwustronnie płytą kokosową. Nadaje się także dla dzieci bardzo małych, już od pierwszych dni życia. Co bardzo ważne, posiada pozytywną opinię Instytutu Zdrowia Matki i Dziecka. Materac ten jest bardzo twardym materacem i nie mamy tu wyboru stopnia twardości.